Hurtownia BHP: Co może zaoferować?

Podstawowym zadaniem odzieży roboczej jest ochrona pracowników podczas wykonywania różnego rodzaju zadań. Odzież BHP chroni przed urazami i obrażeniami, czynnikami atmosferycznymi, substancjami chemicznymi i toksycznymi, zanieczyszczeniem i zniszczeniem odzieży własnej pracownika.

Ponadto odzież robocza może zwiększać widoczność i rozpoznawalność pracowników, pomagać w zapewnieniu odpowiednich standardów higieny w miejscu pracy i budować widoczność oraz rozpoznawalność marki na rynku.

Gdzie szukać sprawdzonej odzieży roboczej?

Dobra hurtowania BHP to miejsce, w którym znajdziemy wszystko co niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom na poszczególnych stanowiskach pracy, a jest to zarówno odzież robocza, jak i odzież ochronna oraz środki ochrony osobistej. Ważnym elementem wyposażenia pracowników jest również obuwie robocze, które zapobiega różnego rodzaju urazom, do których mogłoby dojść w wyniku poślizgnięcia się i upadku pracownika czy upuszczenia na stopę narzędzia lub innego przedmiotu. Ważnym jest, aby odzież była dostosowana do warunków otoczenia panujących w danym miejscu pracy. W przypadku pracowników wykonujących pracę na zewnątrz, należy zadbać o dostosowanie odzieży do temperatury powietrza i warunków atmosferycznych. Odzież w sezonie jesienno-zimowym powinna być odpowiednio ciepła, a zarazem chronić pracownika przed opadami – deszczem i śniegiem.

Wybierając hurtownię BHP warto zwrócić uwagę nie tylko na asortyment, ale również usługi dodatkowe, dzięki którym możemy uzyskać kompleksową obsługę pod przysłowiowym jednym dachem.

Jakie usługi dodatkowe może świadczyć hurtownia BHP?

Hurtownie BHP świadczą wiele usług dodatkowych. Są one mniej lub bardziej powiązane z ich zasadniczą działalnością. Jedną z usług, której z pewnością warto szukać wśród dostawców odzieży roboczej i ochronnej jest znakowanie.

 Znakowanie odzieży niesie za sobą szereg korzyści dla pracodawcy. Po pierwsze, pozwala budować rozpoznawalność i wizerunek marki. To szczególnie istotne w przypadku firm usługowych, których pracownicy mają bezpośredni kontakt z klientami. Ponadto, dzięki znakowaniu możemy spersonalizować odzież, a tym samym zapobiec jej mieszaniu się podczas prania i serwisu. Odzież imienna zawsze trafi do właściwego pracownika.

Drugą usługą, której warto poszukiwać wybierając hurtownię BHP jest właśnie czyszczenie i serwisowanie odzieży. Poszczególne elementy odzieży ochronnej wymagają specjalnego traktowania, dlatego jej czyszczenie warto powierzyć wyspecjalizowanej pralni, która zadba o to, żeby odzież była czysta i zachowała swoje właściwości ochronne przez długi czas.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij