Słońce = Skarb

Słońce = Skarb

Wzrastające zaludnienie i zanieczyszczenie naszej planety skłania nas do poszukiwań alternatywnych źródeł energii oraz surowców, dzięki którym to działaniom mamy szansę zachować Ziemię dla kolejnych pokoleń ludzi. W związku z tym eksploatacja zasobów nie będzie możliwa na takim poziomie do jakiego byli przyzwyczajeni nasi dziadkowie oraz babcie. Tylko dobrze zbalansowane postępowanie może przynieść oczekiwane efekty. Trzeba o tym pamiętać.

1. Fotowoltaika, czyli XXI wiek

2. Warto być w ekologicznej awangardzie 

Fotowoltaika, czyli XXI wiek

Jednym z rozwiązań, po które na pewno warto sięgnąć – na szeroką skalę – jest fotowoltaika, czyli pozyskiwanie energii bezpośrednio ze słońca. W tym celu potrzebne nam będą instalacje fotowoltaiczne, które ma nam do zaproponowania firma Solarx. Możemy u nich nabyć np. moduły fotowoltaiczne Longi Solar o mocy 370 watów, dzięki którym produkcja energii w naszym gospodarstwie domowym będzie się odbywała za darmo. Jedynym kosztem jaki będziemy musieli ponieść, będzie koszt zakupu paneli oraz ich montażu. Prąd, który w ten sposób powstanie będzie produktem całkowicie ekologicznym. Co ważne panele fotowoltaiczne firmy Solarx modelu Longi Solar gwarantują do sześciu procent większy uzysk energii ze słońca niż normalne panele. Ich niewątpliwą zaletą jest także fakt, że pracują one wydajniej przy częściowym zacienieniu modułu pobierającego energię słoneczną. Dodatkowo są one objęte dziesięcioletnią gwarancją na wszystkie materiały, z których zostały wykonane, a także dwudziestopięcioletnią gwarancją na moc wytworzoną. To czyni z nich jedną z najciekawszych propozycji na rynku.

Warto być w ekologicznej awangardzie

Fotowoltaika staje się oczkiem w głowie wielu państw. Także i w Polsce można się ubiegać o dofinansowanie tego typu rozwiązań. Dzięki pomocy państwa koszty zakupu tego typu paneli Solarx ulegają zmniejszeniu. Potencjalnie rzecz biorąc każda instalacja tego typu będzie działać przez ćwierć wieku, a poniesione wydatki powinny nam się zwrócić w ciągu 6-10 lat. Jest to więc inwestycja przyszłościowa, która pozwoli nam na dołożenie własnej cegiełki do tego, by nasza planeta przetrwała o wiele dłużej. Dzięki panelom fotowoltaicznym możemy więc liczyć na to, że przez piętnaście lat będziemy mieli praktycznie darmowy prąd. Słońce operuje przez cały rok, tak więc energia będzie produkowana bez przerwy, nawet w pochmurne dni. Warto więc mieć na uwadze to nowoczesne rozwiązanie, które pomoże nam znaleźć odpowiedź na dręczące nas pytania, co do naszej przyszłości na Ziemi.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij