Dlaczego warto zainwestować w spawarki ESAB?

Inwertorowe spawarki ESAB to bez wątpienia jedne z najpopularniejszych urządzeń spawalniczych dostępnych na polskim rynku. Od lat znajdują się na wyposażeniu profesjonalnych warsztatów oraz zakładów mechanicznych. Można je również spotkać w wielu gospodarstwach domowych, w których stanowią doskonałe narzędzie do wykonywania różnorodnych, bieżących napraw. Skąd wynika ich niesamowita popularność? Sprawdź, dlaczego warto mieć spawarkę marki ESAB?

Spawarka ESAB – dla domu i dla przemysłu

Urwany zawias w bramie wjazdowej? A może lekko pęknięty wspornik lub uszkodzona przyczepa?  Spawarka ESAB poradzi sobie doskonale z tymi problemami.  Jednocześnie jest to urządzenie lekkie, w zależności od modelu, często o małych wymiarach i funkcjonalne. Używając spawarki ESAB nie trzeba stosować gazu osłonowego, ani specjalnych drutów tak jak ma to miejsce w przypadku spawania półautomatem lub tigiem. Wystarczy elektroda otulona i można przystąpić do pracy.

Spawarki ESAB to idealne rozwiązanie w pracach montażowych, dzięki czemu  znajdują bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie. Profesjonalna spawarka inwertorowa ESAB charakteryzuje się wysoką niezawodnością i bezawaryjnością dlatego stanowi znakomite uzupełnienie wyposażenia każdego profesjonalnego warsztatu.

ESAB – innowacyjna technologia w parze z funkcjonalnością

Zarówno spawarki, jak i automaty spawalnicze marki ESAB od wielu lat stanowią podstawę narzędziową w przemyśle, ale producent oferuje także niewielkie spawarki inwertorowe do użytku domowego.

Dzięki kompaktowym rozmiarom, spawarki ESAB do łączeń metodą elektrody otulonej (MMA), urządzenia do spawania metodą TIG i TIG z pulsem, a także spawarki MIGMAG to świetne rozwiązanie do przydomowego warsztatu mechanicznego.

Jednocześnie można je z łatwością przetransportować, a tym samym nadają się do prac w terenie.

ESAB – innowacyjna technologia i bezpieczeństwo pracy

Nie ulega wątpliwości, że na rynku można znaleźć tańsze modele spawarek. Dlaczego zatem warto zainwestować w spawarki ESAB?

Producent zadbał o to, aby nawet najbardziej podstawowa spawarka została wyposażona w czytelny i klarowny wyświetlacz, który ułatwia bieżącą kontrolę parametrów spawania, a także w zależności od potrzeb dokładną i szybką regulację.

Spawarki ESAB posiadają wiele dodatkowych funkcji, które podnoszą komfort obsługi urządzeń, w tym zaawansowane technologicznie systemy chłodzenia wydłużające czas jednostajnej pracy urządzenia.

Tym samym, spawarki ESAB gwarantują nieprzerwaną i niezwykle efektywną pracę w każdych warunkach

Podsumowanie

Powszechne zastosowanie spawarek zarówno w domu, jak i w przemyśle, przekłada się na ich olbrzymią dostępność. Ilość producentów oraz oferowanych modeli jest bardzo duża, ale nie wszystkie zapewniają jednakowe warunki pracy.  Dlatego stojąc przed wyborem spawarki, warto wybrać niezawodne modele ESAB, które zapewniają komfort użytkowania nawet w najbardziej wymagających warunkach eksploatacyjnych, bez obaw, że konstrukcja urządzenia ulegnie uszkodzeniu.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij