Jak pasy monterskie Toughbuilt usprawniają pracę na budowie?

Każdy pracownik budowy wie, że odpowiednie wyposażenie i ubiór zapewniający ochronę to podstawa spokojnej i efektywnej pracy. Jeśli pracujesz na wysokości lub w niebezpiecznych warunkach, pas monterski zapewni Ci bezpieczeństwo i wygodę.

Po co stosować pasy monterskie?

Pasy monterskie to część garderoby pracowniczej, która składa się z solidnego, wykonanego z mocnej tkaniny pasa wyposażonego w klamrę, zawierającego miejsce na doczepione torby bądź kieszeni. Odpowiednio skomponowany pas będzie umożliwiał sięgnięcie do potrzebnych narzędzi w prosty sposób, co znacząco podwyższy bezpieczeństwo między innymi podczas pracy na wysokości. Gdy kieszenie i inne elementy pasu monterskiego są zaprojektowane właściwie, ogranicza on znacznie ryzyko niepotrzebnych ruchów w tej niewygodnej i niebezpiecznej pozycji. Jeśli więc pracujesz w trudnych warunkach, warto zaopatrzyć się w specjalistyczny sprzęt. Pasy monterskie Toughbuilt, a także inne akcesoria tej marki znajdziesz na BalticBHP.

Taki pas monterski może być wybawieniem podczas pracy na wszelkiego rodzaju rusztowaniach, ale także innego rodzaju robót na zewnątrz.

Jakie cechy posiadają pasy monterskie Toughbuilt?

Odpowiednio skrojony pas monterski powinien opierać się przede wszystkim na stabilnym, dobrze regulowanym pasie. Dodatkowo powinien zawierać elementy, które umożliwiałyby użytkownikowi wpięcie do niego torby na narzędzia i kieszeni na narzędzia. Niektóre pasy posiadają również możliwość połączenia ich z szelkami, co dodatkowo pomoże odciążyć biodra podczas pracy. Pasy monterskie powinny być regulowane tak, żeby każdy mógł ciasno dopasować je do ciała, i mieć uniwersalny rozmiar. Dobry pas musi być także wykonany z trwałego materiału, który zapewni mu długoletnie użytkowanie. Ważna jest także wytrzymałość pasa na czynniki chemiczne, występujące w zakładach pracy, czy też zmieniające się warunki atmosferyczne.

Pasy monterskie Toughbuilt pozwala na jego połączenie z torbami lub kieszeniami działającymi w systemie Clip Tech.

Marka Toughbuilt – znany producent akcesoriów robotniczych

Markę  Toughbuilt zna niemal każdy pracownik budowy. To amerykańska firma, mająca w swojej ofercie przede wszystkim odzież wierzchnią, ale także akcesoria robotnicze. Jednak marka cały czas rozszerza swoją ofertę i  proponuje także urządzenia, potrzebne na halach czy pracach budowy, jak koziołki czy stołki robotnicze, które wykonane są niemal w całości ze stali.

Jednak najsłynniejszymi produktami marki są przede wszystkim ergonomiczne nakolanniki robotnicze, torby monterskie, pasy monterskie, czy rękawiczki robocze.

Markę charakteryzuje przede wszystkim wysoka jakość i dbałość o każdy szczegół, szczególnie mocowania pomiędzy poszczególnymi elementami, co w przypadku odzieży wierzchniej i akcesoriów robotniczych jest niezwykle istotne.

Jeśli stoisz przed wyborem odpowiedniej odzieży roboczej czy akcesoriów do budowy, warto zainteresować się marką Toughbuilt i produktami, które oferuje.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij