Kupiłeś mieszkanie z rynku wtórnego Profesjonalna firma pomoże Ci je wysprzątać

Kupiłeś mieszkanie z rynku wtórnego? Profesjonalna firma pomoże Ci je wysprzątać

Wiele osób decyduje się na zakup mieszkania z rynku wtórnego. Często takie nieruchomości są sprzedawane razem z wyposażeniem, które nie zawsze przypada do gustu nabywcy. W tej sytuacji należy pozbyć się niepotrzebnych rzeczy i mebli. Często mieszkanie sprzedawane jest razem z piwnicą, która jest do niego przyporządkowana. W takiej sytuacji również ta przestrzeń wymaga opróżnienia, jeśli nie zadbał o to poprzedni właściciel. Zatem od czego zacząć? 

Po pierwsze: sprawdź czy coś Ci się przyda 

Jeśli poprzedni właściciel sprzedał Ci mieszkanie wraz z wyposażeniem, to z pewnością zostało ono przynajmniej w części wliczone w jego cenę. Dlatego warto przejrzeć czy jednak coś z asortymentu Ci się nie przyda. Nie musi być to koniecznie stara wersalka, ale być może biblioteczka w stylu vintage już tak. W duchu ekologicznym warto wykorzystać przynajmniej część rzeczy, zwłaszcza, że nie tylko vintage, ale również eko jest w modzie. Ponadto eklektyczne wnętrza są również na czasie. Oczywiście są takie elementy, których z różnych względów się pozbędziesz, choćby starego dywanu, czy materaca. Wszystkie wielkogabarytowe odpady muszą trafić do odpowiedniego punktu selektywnej zbiórki. 

Po drugie: wybierz firmę, która pomoże Ci wysprzątać mieszkanie 

Wywóz mebli z mieszkania jest trudnym przedsięwzięciem pod względem logistycznym, zwłaszcza jeśli wybierzesz mieszkanie na wyższym piętrze. Jeśli meble mają pójść na przysłowiowe straty, to nie ma sensu by męczyć się z ich wynoszenie z mieszkania. Znacznie lepszym wyjściem będzie rozmontowanie ich na części w mieszkaniu. Zwłaszcza, jeśli mebli jest więcej, to będzie to odpowiednie rozwiązanie, gdyż wystarczy jeden kurs firmy zajmującej się wywozem odpadów wielkogabarytowych i wszystko trafi do punktu zbiórki. Oczywiście już na miejscu pracownicy zdecydują czy meble zostaną rozkręcone czy też będzie możliwość ich wyniesienia. Czasem przeszkodą są wąskie klatki schodowe i znacznie łatwiej i szybciej jest wywieźć meble w częściach. Sprzątanie potrwa krócej, jeśli zatrudnisz profesjonalną ekipę. Dzięki temu szybko będziesz mógł rozpocząć ponowne aranżowanie mieszkania.          

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij