Najchętniej wybierane rodzaje blachodachówki

Najchętniej wybierane rodzaje blachodachówki

W Polsce cenionym liderem w sprzedaży materiałów budowlanych oraz realizacji dachów jest firma Traffic. Siedziba firmy mieści się w Białymstoku, a cała dystrybucja kierowana jest również w na Suwałki, Hajnówkę, Białą Podlaską, Kwidzyn, województwo podlaskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie i mazowieckie. Dodatkowo firma cieszy się zadowolonymi klientami z zagranicy. Obecnie rozszerzyła swój asortyment i stała się oficjalnym dystrybutorem blachodachówki Blachotrapez.

Główną specjalnością Traffic jest produkcja i dystrybucja pokryć dachowych z blachy (blachodachówka, blacha trapezowa, rąbek stojący), blach elewacyjnych oraz konstrukcyjnych. Firma TRAFFIC dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym produkcji fińskiej. Nowa sieć dystrybucyjna zwiększona o blachodachówkę Blachotrazpez składa się z punktów handlowych wchodzących w skład firmy TRAFFIC oraz placówek prowadzonych przez niezależnych partnerów.

Firma Traffic posiada 20-letnie doświadczenie, wykwalifikowany zespół doradców, markowe i niezastąpione produkty oraz własny transport. Liczne udogodnienia pozwalają na zaopatrzenie klientów detalicznych oraz hurtowych z Polski i zagranicy.

Finish Profil

Dużą popularnością na rynku materiałów budowlanych służących do pokryć dachowych cieszy się firma Finish Profil. Firma odznacza się długim stażem i wieloletnim doświadczeniem, dzięki temu oferuje swoim klientom towar bardzo wysokiej jakości. Regularnie rozwija swój park maszynowy i wprowadza coraz, co nowocześniejsze produkty spełniające najskrytsze wymagania. W asortymencie Finish Profil znaleźć można między innymi:

  • blachodachówkę modułową

  • blachę na rąbek stojący

  • blachę trapezową

Wszystkie produkty powstają z surowców pochodzących od europejskich koncernów hutniczych, do najważniejszych dostawców należą ArcelorMittal oraz SSAB. Współpraca z nimi gwarantuje obustronne zyski oraz możliwość oferowania pokryć dachowych odpornych na zmienne i trudne warunki atmosferyczne występujące w Polsce.

Asortyment firmy Finish Profil

Firma Finish Profil zajmuje się sprzedażą blachodachówki, paneli dachowych i blachy trapezowej o wysokiej jakości i przestępnej cenie. Duża popularnością cieszy się blachodachówka modułowa, która charakteryzuje się głębokim przetłoczeniem i odznaczającym się podcięciem dolnej krawędzi oraz nowoczesnym kształtem. Blachodachówka modułowa od Finish Profil to znakomite rozwiązanie pod względem ekonomicznym, estetycznym i funkcjonalnym. Materiał blachodachówki jest wydajny i łatwy w montażu, dzięki temu pokrycie może być szybko i solidnie wykonane. Blachodachówka jest wyprodukowana ze stalowej blachy o grubości 0,5 milimetra, dodatkowo zakupując produkt otrzymywany jest zestawy akcesoriów do montażu: wkręty, taśmy, uszczelki, kołnierze i inne elementy. Blachodachówka modułowa dostępna jest pod postacią czterech wzorów –John Steel i John Steel L, Mary Steel, Mary Steel L.

Blachodachówka John Steel

Blachodachówka John Steel głównie ceniona jest za wyjątkową estetykę. Odznacza się wysokim przetłoczeniem fali oraz podcięciem krawędzie dolnej. Produkt powstaje z materiałów wiodących producentów hutniczych takich jak SSAB ze Szwecji oraz RUUKKI z Finlandii. Oba rodzaje John Stell i John Steel różnią się od siebie długością pojedynczego modułu.

John Stell posiada długość 350 milimetrów, wysokość profilu 65 milimetrów, grubość blachy 0,5 milimetra, szerokość całkowitą 1181 milimetra, jeden arkusz blachodachówki przekłada się na 0,747 metrów kwadratowych efektywnych.

W przypadku blachodachówki John Stell L długość może osiągać nawet 400 milimetrów, wraz z jej wzrostem zwiększa się ilość metrów kwadratowych efektywnych.

Blachodachówka Mary Steel

Blachodachówka Mary Steel jest przykładem eleganckiej blachodachówki modułowej. Produkcja blachodachówki jest wzorowana na dachówkach reńskich o jednym szerokim wgłębieniu. Blachodachówka Mary Steel w całości tworzy efektywny dach, nadając całemu budynkowi wyniosły, lecz spokojny charakter. Najczęściej wybierana jest przez właścicieli domów jednorodzinnych o prostej bryle i białej elewacji.

Mary Steel posiada długość 350 milimetrów, wysokość profilu 51 milimetrów, grubość blachy 0,5 milimetra, szerokość całkowitą 1211 milimetra, jeden arkusz blachodachówki przekłada się na 0,807 metrów kwadratowych efektywnych.

Mary Stell L ma długość pojedynczego arkusza od 350 do 400 milimetrów, wszystko zależy od upodobań i potrzeb klienta. Szerokość efektywna w obu przypadkach blachodachówki wynosi 1153 milimetrów.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij