Relaks w sypialni z Visco Mini

Relaks w sypialni z Visco Mini

Dobrze wyposażona sypialnia to jedno z najważniejszych miejsc w całym domu. Jednym z kluczowych elementów, które powinny znaleźć się w tym pomieszczeniu, jest ergonomiczna poduszka. Bez niej nawet najlepszy materac nie spełni prawidłowo swojej funkcji. Dlaczego warto wyposażyć swoje łóżko w poduszkę Visco Mini od marki Hilding?

Rola poduszki w sypialni

Podstawowym zadaniem poduszki jest zapewnienie głowie i szyi odpowiedniego podparcia. Całe ciało musi być ułożone na materacu w naturalnej pozycji, z zachowaniem krzywizn charakterystycznych dla prawidłowej anatomii ludzkiego ciała. Jeśli poduszka zaburza pozycję górnej części kręgosłupa, nawet materac z najwyższej półki cenowej nie będzie funkcjonalny! Jej kształt warto dobrać z myślą o głównej pozycji, w której śpi dana osoba. Nieco inne będą potrzeby kogoś, kto najczęściej jest ułożony na wznak, a inne osoby leżącej na boku. Jednak bez względu na indywidualne potrzeby, zawsze należy wybierać poduszki wysokiej jakości, wykonane z bezpiecznych materiałów.

Visco Mini – ergonomiczne rozwiązanie dla wymagających użytkowników

Poduszka Visco Mini z oferty marki Hilding, to mniejsza wersja standardowego, popularnego modelu Visco Standard Hilding. Czym się charakteryzuje i kto powinien w nią zainwestować?

  • Wymiary – Visco Mini to niewielka poduszka z oferty marki Hilding. Doskonale sprawdzi się w roli podróżnego jaśka, który można umieścić pod głową, lub pod lędźwiową częścią kręgosłupa. Można też komfortowo korzystać z tego modelu w sypialni, ze względu na jego dużą uniwersalność.
  • Pokrowiec – poduszka posiada welurowy pokrowiec. Jest on bardzo miły w dotyku, a jednocześnie ułatwia zachowanie higieny dzięki możliwości prania go w 60 stopniach.
  • Wkład – w środku poduszka jest wypełniona unikatową, termoelastyczną pianką Visco. Dzięki temu rozwiązaniu, pod wpływem ciepła ciała, poduszka dopasowuje się precyzyjnie do sylwetki użytkownika.
  • Higiena – dużym atutem poduszki Visco Mini jest jej zaimpregnowanie. Cecha ta sprawia, że materiał nie jest podatny na powstawanie pleśni czy grzybów, a utrzymanie czystości w łóżku jest wyjątkowo łatwe.

Jakie korzyści wynikają z korzystania z wygodnej poduszki?

Dzięki wygodnej poduszce można wiele zyskać. Visco Mini to produkt, dzięki któremu ciało układa się w prawidłowej, naturalnej pozycji. Sprawia to, że nie powstają napięcia mięśniowe, a czytanie książek, oglądanie seriali czy popołudniowe drzemki są wyjątkowo przyjemne z wykorzystaniem tej poduszki. Ważne jest również to, że odpowiednie podparcie górnych partii kręgosłupa oraz głowy zmniejsza ryzyko wystąpienia migren i innych, podobnych dolegliwości bólowych. Poduszka Visco Mini to jeden z produktów dostępnych w ofercie marki Hilding, w który zdecydowanie warto zainwestować.

Artykuł sponsorowany.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij