Walendów, jakiego nie znaliście

Walendów, jakiego nie znaliście

Położona w gminie Nadarzyn miejscowość o nazwie Walendów wzbudziła spore zainteresowanie Invest Reformu oraz Przemysłówki PBP – nieruchomościowych potentatów, którzy dobrze znani są nie tylko warszawskiemu rynkowi deweloperskiemu. Poszukując rozwiązań dla wszystkich tych, którzy chcieliby osiedlić się poza granicami stolicy, firmy podjęły wspólne działania zagospodarowania jednej z najpiękniejszych podwarszawskich miejscowości.

Pełen uroków natury szansę stać się nowoczesną przestrzenią życia dla rodzin z dziećmi, młodych ludzi z planami, a także przedstawicieli starszego pokolenia, którzy chcieliby odpocząć od warszawskiego pędu. Pośród gęstych zielonych lasów, nad wodą powstaje Walendów Park – estetyczne mieszkania w gminie Nadarzyn budowane w dobrym smaku i budzące spore zainteresowanie potencjalnych mieszkańców, którzy zaczęli rezerwować już swoje przyszłe gniazdka.

W dwunastu trzypiętrowych budynkach wydzielono aż 368 mieszkań. Inwestycja w Walendowie budzi optymistyczne nadzieje nie tylko w przyszłych mieszkańcach, ale także zapowiada wzrost liczby ludności miejscowości, w której mieszka aktualnie ok. 500 osób. Zakładając, że średnio w jednym mieszkaniu zamieszkają 3 osoby, stan ludności Walendowa może zwiększyć się nawet trzykrotnie!

apartment-2094702_960_720

Kameralna okolica, zdrowe powietrze, piękne pejzaże i szybki dojazd do Centrum Warszawy – to tylko niektóre z zalet nowego osiedla. Elastyczny wymiar metrażów mieszkań oraz liczby ich pokojów pozwoli znaleźć w Walendowie swoje gniazdko nawet najbardziej ukierunkowanym osobom. A w przypadku braku pewnej decyzji wystarczy zapoznać się z ofertą proponowaną przez inwestora. Mieszkania są dobrze rozplanowane, a każde z nich posiada balkon. Te umiejscowione na parterze jednak nie są w tej kwestii stratne, zostały bowiem wyposażone w przestronne tarasy.

Deweloperzy nowego osiedla w Walendowie, mając specjalistyczną wiedzę w sferze podwarszawskiego rynku nieruchomości, wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom tych, którzy swoją przyszłość związać chcą ze stolicą, ale wolą mieszkać w spokojnej, czystej i zielonej okolicy. Walendów Park to przyjazne miejsce i dawka luksusu dla każdego.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij