Położona w gminie Nadarzyn miejscowość o nazwie Walendów wzbudziła spore zainteresowanie Invest Reformu oraz Przemysłówki PBP – nieruchomościowych potentatów, którzy dobrze znani są nie tylko warszawskiemu rynkowi deweloperskiemu. Poszukując rozwiązań dla wszystkich tych, którzy chcieliby osiedlić się poza granicami stolicy, firmy podjęły wspólne działania zagospodarowania jednej z najpiękniejszych podwarszawskich miejscowości.

Pełen uroków natury szansę stać się nowoczesną przestrzenią życia dla rodzin z dziećmi, młodych ludzi z planami, a także przedstawicieli starszego pokolenia, którzy chcieliby odpocząć od warszawskiego pędu. Pośród gęstych zielonych lasów, nad wodą powstaje Walendów Park – estetyczne mieszkania w gminie Nadarzyn budowane w dobrym smaku i budzące spore zainteresowanie potencjalnych mieszkańców, którzy zaczęli rezerwować już swoje przyszłe gniazdka.

W dwunastu trzypiętrowych budynkach wydzielono aż 368 mieszkań. Inwestycja w Walendowie budzi optymistyczne nadzieje nie tylko w przyszłych mieszkańcach, ale także zapowiada wzrost liczby ludności miejscowości, w której mieszka aktualnie ok. 500 osób. Zakładając, że średnio w jednym mieszkaniu zamieszkają 3 osoby, stan ludności Walendowa może zwiększyć się nawet trzykrotnie!

apartment-2094702_960_720

Kameralna okolica, zdrowe powietrze, piękne pejzaże i szybki dojazd do Centrum Warszawy – to tylko niektóre z zalet nowego osiedla. Elastyczny wymiar metrażów mieszkań oraz liczby ich pokojów pozwoli znaleźć w Walendowie swoje gniazdko nawet najbardziej ukierunkowanym osobom. A w przypadku braku pewnej decyzji wystarczy zapoznać się z ofertą proponowaną przez inwestora. Mieszkania są dobrze rozplanowane, a każde z nich posiada balkon. Te umiejscowione na parterze jednak nie są w tej kwestii stratne, zostały bowiem wyposażone w przestronne tarasy.

Deweloperzy nowego osiedla w Walendowie, mając specjalistyczną wiedzę w sferze podwarszawskiego rynku nieruchomości, wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom tych, którzy swoją przyszłość związać chcą ze stolicą, ale wolą mieszkać w spokojnej, czystej i zielonej okolicy. Walendów Park to przyjazne miejsce i dawka luksusu dla każdego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ