METROBIELANY od TK Development – dobre miejsce do zamieszkania!

METROBIELANY od TK Development – dobre miejsce do zamieszkania!

Podjęcie decyzji o zakupie mieszkania jest jednym z najpoważniejszych kroków w naszym życiu.

W końcu to właśnie ona jest początkiem tworzenia własnego domu, miejsca które w życiu każdego z nas ma szczególne znaczenie. Naturalną konsekwencją tego stanu rzeczy jest fakt, że zazwyczaj bardzo skrupulatnie wybieramy odpowiednią dla nas nieruchomość. Jakie zalety posiada osiedle METROBIELANY?

METROBIELANY – lokalizacja

Jednym z absolutnych priorytetów, który ma ogromne znaczenie dla każdego, kto planuje zakup mieszkania, jest wybór optymalnej lokalizacji. Ma ona bowiem bardzo duży wpływ na codzienny komfort życia. Określając lokalizację mieszkania, warto mieć na uwadze dostępność i liczbę połączeń komunikacji miejskiej. Jest to szczególnie istotne w tak dużym mieście, jakim jest Warszawa. Osiedle METROBIELANY mieści się niedaleko stacji metra – Metro Młociny. To jego niewątpliwa zaleta, ponieważ dzięki pierwszej linii metra możemy szybko dostać się do centrum miasta oraz na Ursynów. Poza tym, jednocześnie ta stacja pełni rolę ważnego punktu komunikacyjnego, ponieważ w jej pobliżu działa też wiele przystanków tramwajowych i autobusowych. W przypadku dzielnicy Bielany nie sposób nie wspomnieć o licznych terenach zielonych, z których mogą korzystać jej mieszkańcy, co ma szczególne znaczenie dla osób kochających przyrodę i potrzebujących kontaktu z naturą.

METROBIELANY – mieszkania

Osiedle METROBIELANY proponuje mieszkania o różnej wielkości, dzięki czemu można wybrać optymalny dla siebie metraż, co jest niezwykle istotne dla kupujących. Metraż mieszkania ma bowiem niebagatelny wpływ na nasz komfort, a także powinien odpowiadać posiadanym potrzebom. W ofercie znajdziemy mieszkania odpowiednie dla singli ceniących sobie wygodę, jak i rodzin, które potrzebują nieco więcej miejsca dla wszystkich ich członków. Wybierając odpowiednie mieszkanie: jego wielkość i rozkład pomieszczeń, warto wziąć pod uwagę również to, jak nasze oczekiwania/wymagania będą się zmieniały w przyszłości.

Streszczając: METROBIELANY to, jak można się domyślić już dzięki nazwie, osiedle zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Jego niekwestionowaną zaletą jest sama lokalizacja – bliskość stacji metra: Metro Młociny oraz połączeń autobusowych i tramwajowych. Poza tym, duże znaczenie ma też wybór mieszkań pod względem metrażu.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij