Nowe mieszkania i nieruchomości na sprzedaż – Prądnik Biały w Krakowie

Nowe mieszkania i nieruchomości na sprzedaż – Prądnik Biały w Krakowie

Nowe mieszkania i nieruchomości są coraz to bardziej oczekiwanym i pożądanym towarem. Pytanie tylko – gdzie ich szukać? Specjaliści z firmy GeoGrupa.pl znają odpowiedź. To nowa inwestycja, która powstaje w dzielnicy Prądnik Biały.

Dlaczego warto kupić mieszkanie w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie?

Prądnik Biały to jedna z dzielnic Krakowa. Aktualnie dzieli się ona na cztery części. Jedna z nich szczególnie znana jest z bliskości do natury. To właśnie tam znajdują się perełki z oferty deweloperskiej krakowskich firm. Sama dzielnica jest świetnym miejscem do życia. Swoją nazwę zawdzięcza wsi, którą włączono do miasta w pierwszej połowie XX wieku. Dziś ta świetna lokalizacja stanowi niemal idealne miejsce do zamieszkania dla rodziny z dziećmi, ale i nie tylko.

To idealny kompromis pomiędzy spokojnym życiem na wsi, a wygodnym życiem w dobrze rozwiniętej przestrzeni miejskiej. To połączenie spokoju, parków i zielonych skwerów, z dobrze rozwiniętą komunikacją miejską i infrastrukturą. Znajdują się tutaj liczne przystanki, którymi bez trudu w kilka chwil można dostać się do centrum Krakowa, są też sklepy, szkoły i ośrodki kulturalno-rekreacyjne. Mieszkańcy tego miejsca chwalą sobie również powietrze, które należy do najczystszych w całym Krakowie. Czy można chcieć czegoś więcej?

geogrupa-pradnik-bialy

To kameralne osiedle, które z pewnością spełni Twoje oczekiwania! Jednak zakup nowego mieszkania w Krakowie to może być również Twoja inwestycja, na której się wzbogacisz. Takie mieszkanie można w przyszłości odsprzedać lub czerpać korzyści z wynajmu.

 

Prądnik Biały w Krakowie – miejsce z charakterem!

Dziś to jedno z osiedli wielkiego miasta. Jednak jeszcze kilkadziesiąt lat temu była to wieś. Do Krakowa została przyłączona w 1941 roku. Kulturalnym centrum dzielnicy jest Dworek Białoprądnicki, wzniesiony na miejscu wcześniejszego zespołu pałacowego. Dawniej była to rodzinna miejscowość generała Jana Henryka Dąbrowskiego. Dziś to miejsce, w którym swoje wymarzone mieszkania znalazło ponad 65 tysięcy osób. Chcesz do nich dołączyć? Nic trudno, daj znać konsultantom z Grupy Deweloperskiej Geo i pytaj o nowe mieszkania w tej dzielnicy.

 

geogrupa-pradnik-bialy2

Sprawdź ofertę mieszkań na sprzedaż GeoGrupy.pl

GeoGrupa.pl oferuje nowe mieszkania i nieruchomości na sprzedaż w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. W ofercie dewelopera znajdują się piękne i dobrze usytuowane mieszkania w tej dzielnicy. Zamieszkach w nowoczesnym kompleksie mieszkalnym, znanym jako Kwiatowa Równina – znajduje się ona przy ul. Pękowickiej. Sprawdź ofertę na stronie http://geogrupa.pl/pl/oferta/krakow/pradnik-bialy

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij