Nowe mieszkania i nieruchomości są coraz to bardziej oczekiwanym i pożądanym towarem. Pytanie tylko – gdzie ich szukać? Specjaliści z firmy GeoGrupa.pl znają odpowiedź. To nowa inwestycja, która powstaje w dzielnicy Prądnik Biały.

Dlaczego warto kupić mieszkanie w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie?

Prądnik Biały to jedna z dzielnic Krakowa. Aktualnie dzieli się ona na cztery części. Jedna z nich szczególnie znana jest z bliskości do natury. To właśnie tam znajdują się perełki z oferty deweloperskiej krakowskich firm. Sama dzielnica jest świetnym miejscem do życia. Swoją nazwę zawdzięcza wsi, którą włączono do miasta w pierwszej połowie XX wieku. Dziś ta świetna lokalizacja stanowi niemal idealne miejsce do zamieszkania dla rodziny z dziećmi, ale i nie tylko.

To idealny kompromis pomiędzy spokojnym życiem na wsi, a wygodnym życiem w dobrze rozwiniętej przestrzeni miejskiej. To połączenie spokoju, parków i zielonych skwerów, z dobrze rozwiniętą komunikacją miejską i infrastrukturą. Znajdują się tutaj liczne przystanki, którymi bez trudu w kilka chwil można dostać się do centrum Krakowa, są też sklepy, szkoły i ośrodki kulturalno-rekreacyjne. Mieszkańcy tego miejsca chwalą sobie również powietrze, które należy do najczystszych w całym Krakowie. Czy można chcieć czegoś więcej?

geogrupa-pradnik-bialy

To kameralne osiedle, które z pewnością spełni Twoje oczekiwania! Jednak zakup nowego mieszkania w Krakowie to może być również Twoja inwestycja, na której się wzbogacisz. Takie mieszkanie można w przyszłości odsprzedać lub czerpać korzyści z wynajmu.

 

Prądnik Biały w Krakowie – miejsce z charakterem!

Dziś to jedno z osiedli wielkiego miasta. Jednak jeszcze kilkadziesiąt lat temu była to wieś. Do Krakowa została przyłączona w 1941 roku. Kulturalnym centrum dzielnicy jest Dworek Białoprądnicki, wzniesiony na miejscu wcześniejszego zespołu pałacowego. Dawniej była to rodzinna miejscowość generała Jana Henryka Dąbrowskiego. Dziś to miejsce, w którym swoje wymarzone mieszkania znalazło ponad 65 tysięcy osób. Chcesz do nich dołączyć? Nic trudno, daj znać konsultantom z Grupy Deweloperskiej Geo i pytaj o nowe mieszkania w tej dzielnicy.

 

geogrupa-pradnik-bialy2

Sprawdź ofertę mieszkań na sprzedaż GeoGrupy.pl

GeoGrupa.pl oferuje nowe mieszkania i nieruchomości na sprzedaż w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. W ofercie dewelopera znajdują się piękne i dobrze usytuowane mieszkania w tej dzielnicy. Zamieszkach w nowoczesnym kompleksie mieszkalnym, znanym jako Kwiatowa Równina – znajduje się ona przy ul. Pękowickiej. Sprawdź ofertę na stronie http://geogrupa.pl/pl/oferta/krakow/pradnik-bialy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ