Suszarki do rąk – najlepsze modele cicho działające

Suszarki do rąk wybierane są ze względu na design i dopasowanie do aranżacji wnętrz, kształtu i koloru pozostałych akcesoriów łazienkowych. Jednak wiele osób zwraca uwagę również na parametry techniczne, a wśród nich wydajny silnik i jego ciche działanie. Zwłaszcza w małych toaletach głośne działanie suszarki może przyprawiać o ból głowy. Jednak producenci stosują coraz lepsze tłumienie i wyciszenie, a ponadto najlepsze modele suszą ręce w mniej niż 10 sekund.

Suszarka do rąk kieszeniowa Airblade Dyson AB014Mk2 – kieszeniowa suszarka, która zapewni ciche i ultra szybkie suszenie rąk

Suszarka do rąk kieszeniowa Airblade Dyson to model dla najbardziej wymagających. Posiada obudowę wykonaną z poliwęglanu, co zapewnia jej piękną gładką linię i odporność na zarysowania, a także wandalizm. Jednak co najistotniejsze to niezawodna suszarka do rąk, która posiada cyfrowy silnik Dyson digital Motor V4. Wydmuchuje powietrze z prędkością 30 litrów na sekundę, a przy tym nie robi zbyt dużo hałasu. Zastosowanie designu ze szczeliną w kształcie muszli to unikalna propozycja od Dyson, która niewątpliwie wpływa na redukcję hałasu i bardziej przyjemny dźwięk emitowany przez suszarkę. Opływowy kształt, materiał i zastosowane technologie sprawiają, że suszarka osiąga maksymalną głośność pracy na poziomie 82 db, co jest bardzo dobrym wynikiem dla tego typu urządzeń.

Suszarka do rąk kieszeniowa 700-1400W Merida M73M stal matowa – ciche działanie w pięknej oprawie

Kolejną suszarką cicho działającą na którą warto zwrócić uwagę jest Merida M73 stal matowa o mocy 700-1400W, która podobnie jak Airblade zapewnia bardzo szybkie suszenie rąk w mniej niż 10 sekund. Niektóre modele suszarek do rąk suszą ręce znacznie dłużej przez co niektóre osoby korzystające z toalet publicznych rezygnują z suszenia rąk, a to błąd, gdyż to właśnie w powietrzu może znajdować się wiele groźnych bakterii, które usuwane są przez suszarkę z filtrem HEPA. Filtr antybakteryjny nie tylko pochłania wilgoć, ale również nieprzyjemne zapachy. Ta niezawodna suszarka do rąk działa w zakresie mocy od 700 do 1400 W, a więc może pracować również w trybie eco, co jest z korzyścią dla rachunku ekonomicznego. Tutaj możemy liczyć na jeszcze cichsze suszenie niż w w przypadku Airblade Dyson, gdyż poziom hałasu dochodzi maksymalnie do 78 db. Dodatkową zaletą tej suszarki kieszeniowej jest niewątpliwie jej elegancki design.

Suszarka do rąk Speedflow Steel FreshTec 2200 W stal matowa – mocny i cichy nawiew

Jeśli szukasz suszarki o dość dużej mocy, zapewniającej jednocześnie ultra szybkie suszenie rąk, to zdecydowanie jest to Speedflow Steel Freshtec 2200 W, która przy swojej mocy wydmuchuje powietrze z prędkością 95m/s suszy dłonie nawet w 5 sekund. Jednocześnie posiada filtr HEPA, gwarantujący, że wydmuchiwane powietrze jest pozbawione zanieczyszczeń. Przy swojej dużej mocy i ultra szybkim działaniu nie nagrzewa się mocno i nawiew posiada przyjemną temperaturę 30 stopni. Przy tych wszystkich udogodnieniach najważniejsze jest również ciche działanie na poziomie 68 db.

Suszarka do rąk Mediflow Merida M20C 2750 W Stal Matowa – ekonomiczna cena i ciche działanie

Wśród wielu bardzo zaawansowanych technicznie modeli w naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć suszarki, która posiada bardzo dobre parametry, a jednocześnie jej cena jest niezwykle korzystna. Wygrywa również ze wszystkimi suszarkami w kwestii emisji hałasu, gdyż jest on na poziomie 65 db. Mowa tu o niezawodnej suszarce do rąk Mediflow Merida M20C o mocy 2750 W. Przy dużej mocy jednak trzeba uzbroić się w cierpliwość przy suszeniu rąk, gdyż trwa ono 29 sekund. Również strumień powietrza jest tu cieplejszy niż w przypadku droższych modeli i jego temperatura może dochodzić do 49 stopni. Suszenie rąk odbywa się przy przyłożeniu ich na około 10 cm od wylotu. To suszarka, która potrzebuje również więcej miejsca niż modele kieszeniowe. Poza walorem jakim jest jej cicha praca, niewątpliwie wyróżnia się również jej design. Stal polerowana pięknie się prezentuje na tle chromowanej armatury łazienkowej.

Szukając modeli suszarek do rąk cicho działających, warto skorzystać z naszego zestawienia. Powyższe suszarki to doskonałe rozwiązania zarówno do łazienki w domu, jak i toalety w budynku użyteczności publicznej. Warto stawiać na sprawdzone rozwiązania.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij